Design Cabinet CZ

07.05. 2021 - 14.05. 2021

Konference Zlín Design Week

Workshopy a semináře

Další ročník Konference Zlin Design Week proběhne online od 8. do 14. května 2021. Přinese názory a poznatky odborníků z Česka i ze zahraničí v novém online formátu umožňujícím sledovat jejich výstupy odkudkoliv a zdarma.

Sedm řečníků předá publiku široké spektrum zkušeností a nových myšlenek ve dvaceti minutových videích, která budou zveřejněna každý den na sociálních sítích a webu. Dalších 6 řečníků z Česka a Slovenska nabídne v podcastech hlubší vhled do toho, jak vnímají spolupráci designu a marketingu, jaké jsou jejich zkušenosti a jak se téma dotýká jejich práce.

Návštěvníci se mohou těšit na Maksimiliana Kallheda, zakladatele Pop Up Agency, nezávislého kreativního konzultanta a podnikatele. Spolupracoval s vládními institucemi, globálními značkami i sítěmi reklamních agentur. Snaží se o demokratizaci a zlomení stereotypů v kreativitě.

Marek Weidlich je talent pohybující se ve světě průmyslového designu. Má zkušenosti především s navrhováním dopravních prostředků - automobilů pro Škodu, Porsche nebo Pininfarina, jachet a sportovních člunů.

Joana Lacerda je portugalská podnikatelka a aktivistka za lidská práva. Pracuje jako vedoucí rozvoje podnikání ve společnosti ThePowerHouse, která propojuje technologie a módu s cílem dlouhodobé udržitelnosti. O dalších inspirativních řečnících se dozvíte na webu www.zlindesignweek.com.

Konference je součástí festivalu Zlin Design Week. Ten se uskuteční od 7. do 14. května 2021. Přestože tentokrát proběhne netradičně online, organizační tým se snažil vytvořit plnohodnotný program. Díky tomuto prostředí bude obsah na dosah všem návštěvníkům, ať už z České republiky nebo zahraničí.

Pro aktuální informace o připravované Konferenci sledujte na web, Facebook nebo Instagram.

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu