Design Cabinet CZ

23.01. 2023 - 30.01. 2023

Open Call - Fashion Event Dotek hledá nové talenty pro svůj jedenáctý ročník na téma Identita

Festivaly a veletrhy

Neziskový projekt Fashion Event Dotek nově vyhlašuje Open Call pro studenty středních a vysokých škol, kteří se věnují designu oděvu a mají zájem spolupodílet se na realizaci 11. ročníku módní přehlídky. Svou přihlášku mohou odeslat do 31. ledna 2023.

Nový ročník se věnuje tématu Identita. Do prezentace je nutné zahrnout minimálně 4 modely, nedílnou součástí odevzdané práce musí být i jeden produkt, který bude součástí charitativní aukce. Zájemci mohou přihlašovat své již hotové nebo teprve vznikající práce, ale i skicy a moodboardy vyplněním jednoduchého formuláře. Vybraní designéři své práce představí na jedenáctém ročníku Fashion Eventu Dotek, který se uskuteční 18. března 2023 ve Zlíně.

Fashion Event Dotek je neziskový projekt, který každoročně vzniká ve Zlíně pod záštitou Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V rámci jednoho dne návštěvníky čeká bohatý program, který je zakončen módní přehlídkou s charitativní aukcí, jejíž výtěžek putuje na podporu chodu neziskové organizace Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

V loňském ročníku se podařilo vybrat 37 900 Kč, kterou Aliance žen s rakovinou prsu využila na nákup nového prsního fantomu.

Více informací v příloze a na www.fashioneventdotek.cz

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu