Design Cabinet CZ

29.09. 2019 - 17.11. 2019

Plzeň Design Week – Open Call

Festivaly a veletrhy

Čtvrtý ročník plzeňské přehlídky designu se uskuteční od 11. do 17. listopadu 2019. Stejně jako v minulých letech nabídnou organizátoři přednášky, výstavy či diskuze s osobnostmi designu a neopomenou ani výročí 30 let svobody.

V prostorách DEPO20158 se podruhé představí výsledky 29. ročníku Národní ceny za studenstký design 2019 na výstavě Nový (z)bpží! K viděníbude kolem padesáti prací z obastí produktového a industriáního designu v podobě protopypů a modelů (nábytek, sklo, porcelán, oděvy, obuv, šperky, dopravní prostředky, přístrojesd).

Doby sametové revoluce připomene mimo jiné výstava Fenomén Favorit o rokycanských jízdních kolech zapůjčená Národním technickým muzeem. Hlavní částí programu bude víkendová prodejní přehlídka současného designu. Na tu se mohou designéři a tvůrci hlásit v otevřené výzvě ještě tento týden, do pátku 20. září. Díky přeshraniční spolupráci budou mít možnost se zároveň prosadit na německém trhu.

Díky spolupráci s městem Regensburg dostanou značky možnost pořídit si spolu s registrací na Plzeň Design Week prodejní místo za zvýhodněnou cenu na Dilly Dally Designmarkt Regensburg, který proběhne 2.-3. listopadu 2019 a navštěvuje ho až 6.000 lidí. Jeho organizátoři si navíc na plzeňské přehlídce budou vybírat značky, které zařadí do speciálního předvánočního pop-up store v historickém centru Regensburgu.

Více informací a přihlášky je otevřená na webu www.plzendesign.cz.

 

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu