Design Cabinet CZ

02.02. 2021 - 28.02. 2021

Přihlášky do zlínské mezinárodní soutěže Best in Design do 28. února 2021

Soutěže

Mezinárodní soutěž Best in Design probíhající v rámci festivalu Zlin Design Week se po roce opět hlásí o slovo. Přihlašování běží do 28. 2. 2021!

12. ročník mezinárodní soutěže Best in Design nabízí mladým talentům jedinečnou příležitost prorazit ve světě designu. Zájemci mohou soutěžit v kategoriích Product & Industrial Design, Fashion Design a Communication Design. Ocenění jsou udělována jak v jednotlivých kategoriích, tak v rámci celé soutěže - tvůrce, který nejvíce zaujme odbornou porotu, získá titul absolutního vítěze Best in Design 2021.

Podmínky účasti jsou jednoduché - práce nesmí být starší více než dva roky, musí se do Best in Design hlásit poprvé a autoři nesmí překročit věkovou hranici 30 let. Práci je nutné přihlásit do 28. 2. 2021.

Ať už se přihlásí jednotlivec, nebo autorský kolektiv, je zde možnost získat výhru v rozmezí od 200€ do 1500€ a věcné ceny od partnerů soutěže. Co je ale peněžitá odměna oproti obrovským příležitostem, které soutěž Best in Design nabízí?

Módní návrhy mladých talentů v kategorii Fashion Design bude letos hodnotit Tereza Rosálie Kladošová, talentovaná návrhářka a absolutní vítězka třináctého ročníku Czech Grand Design, v kategorii Production Design to bude hlavní designér firmy Tescoma Ladislav Škoda a Richard Vodička, ředitel studia 519, které stojí za návrhy produktů pro Egoé a speciálů pro mmcité+. A v kategorii Communication design práce soutěžících posoudí podnikatel a spoluzakladatel oceňované personalizační video platformy Motionlab Filip Koubek.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny v rámci festivalu Zlin Design Week, který proběhne od 7. – 14. 5. 2021.

Více informací v příloze a na  https://zlindesignweek.com/2021/, facebook a instagram.

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu