Design Cabinet CZ

31.01. 2021 - 31.01. 2021

Zlín Design Week na téma Spolupráce a Nejskromnější design – open call do 31. 1. 2021

Festivaly a veletrhy

Festival designu Zlin Design Week dá i v příštím roce prostor nečekaným spojením, inspiraci a novým talentům v designu.

Do 31. ledna 2021 otevírá mezinárodní open call na hlavní výstavu. Své místo ve výstavních prostorách tak mohou zdarma získat designéři do 30 let, kreativní kolektivy i celé ateliéry. Stačí svou práci na téma Nejskromnější design přihlásit.

Díky open callu, který Zlin Design Week spouští, mohou mladí tvůrci prezentovat svou práci v mezinárodním kontextu, zajistit si další propagaci díky mediálním kanálům festivalu nebo se setkat se zástupci partnerských firem. Zájemci mohou přihlásit projekt či produkt, který souvisí s tématem Spolupráce a Nejskromnějšího designu. Toho, který - byť často nepovšimnut - zásadně ovlivňuje kvalitu našich životů, designu, který nám dovolí užívat si jeho užívání. Více informací naleznete na www.zlindesignweek.com.

Může se jednat o samostatné aktivity studentů s konkrétní firmou/institucí nebo hotové výstavní projekty, pro které bude připravena zvláštní sekce. Podmínkou je, že práce nesmí být starší 5 let. Organizátoři poskytují výstavní plochu zdarma a zajišťují instalaci, takže jediné, o co se sami tvůrci musí postarat, je doprava díla

Přihlašovací formulář je otevřený do 31. 1. 2021 na adrese https://zlindesignweek.com/2021/zdw/opencall/. Tam lze nalézt i bližší informace k pravidlům a tématu výzvy. Začátkem února následně zasedne odborná porota v čele s kurátorkou výstavy Romanou Veselou, která vybere nejzajímavější projekty. Ty se pak stanou součástí výstavy Zlin Design Week.

Výstava proběhne ve dnech 7. - 14. května 2021. Více informací naleznete na www.zlindesignweek.cz a https://zlindesignweek.com/2021/2020/11/22/omezeni-ty-nas-nebavi/

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu