Design Cabinet CZ

08.02. 2009

DesignMagazin.cz slaví první narozeniny s návštěvností přes 365 tisíc

Média

On-line DesignMagazin.cz slaví první narozeniny. A má co slavit.

Píle stejně jako invence, pracovitost a nadšení stálých přispěvovatelů i externích spolupracovníků přinesla po roce kýžené ovoce: návštěvnost přes 365 tisíc unikátních návštěvníků a necelý jeden milión zobrazení článků a stránek.

„Návštěvnost vzrostla ve čtvrtém kvartálu loňského roku oproti prvnímu na čtyřnásobek," říká šéfredaktor a zakladatel DesignMagazinu Ondřej Lazar Krynek.

DesignMagazin.cz si od 1. února 2008 našel široký okruh stálých čtenářů i pevné místo v internetovém světě. Denně zajišťuje kvalitní a aktuální zpravodajství s bohatým obrazovým materiálem o produktovém či grafickém designu, architektuře, módě, událostech, kultuře, hi-tech technologiích nebo automobilech.

„Za dosavadní roční období našeho působení nebyl jediný den, kdy by se na DesignMagazinu neobjevila novinka. Celkem jsme vydali přes 500 plně autorských článků s více než 5000 fotografií a necelou 100 videí," uvádí Ondřej Lazar Krynek a dodává: „Měli jsme několik velmi exkluzivních článků."

DesignMagazin.cz rovněž podporoval řadu význačných akcí, módních přehlídek či výstav - desítce z nich jsme se stali mediálními partnery. I po roce zůstáváme nekomerčním projektem, který se snaží na jedné straně neopomíjet zásadní trendy z domova i ze světa, na té druhé pak objevovat nová jména a talenty.

Více na www.designmagazin.cz

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu