Design Cabinet CZ

05.03. 2022

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod hledá edukátora / edukátorku

Bazar

Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod hledá edukátora / edukátorku a nabízí pracovní poměr na dobu určitou s pružnou pracovní dobou nebo na plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned.

Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky či matky na mateřské dovolené.

Odměňování dle zákona č. 262/2006 Sb., Zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě.

Náplň práce: tvorba doprovodných programů muzea pro různé věkové skupiny a širokou veřejnost (školy, rodiny, skupiny návštěvníků s různou orientací a požadavky); výtvarné dílny a příměstský tábor, mezi-institucionální spolupráce, otevřené ateliéry atd.

Požadavky:

Alespoň 1 rok praxe v práci s dětmi

Individuální i teamová práce, tvůrčí přístup; organizační a administrativní schopnosti; oborová praxe vítána (realizace doprovodných muzejních/galerijních programů apod.); suverénní veřejné vystupování; trestní bezúhonnost.

Vzdělání pedagogického nebo uměleckého zaměření výhodou

Dovednosti v oboru grafický design (tvorba plakátů, pozvánek, edukačních listů apod.) výhodou.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování; práci v dynamickém a inspirativním kolektivu, možnost dalšího odborného růstu a vzděláván; stabilitu práce v příspěvkové organizaci.

 

Přihlášky obsahující strukturovaný životopis, reference a motivační dopis - zasílejte na adresu muzeum@muzeumhb.cz do 30. března 2022 a zprávu v předmětu označte Výběrové řízení. Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.

 

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu