Design Cabinet CZ

10.11. 2008

Samsung Innov8 - nový komunikátor

Média

Na našem trhu se na přelomu roku objeví nový komunikátor – mobilní telefon Samsung Innov8 (i8510). Komunikátor, který disponuje osmimegapixelovým fotoaparátem, v sobě navíc ukrývá bohatství v podobě operačního systému Symbian 9.3. třetí edice Feature Pack 2, wi-fi, A-GPS navigaci a až 24 GB paměť.

Samsung Innov8 nabízí svým uživatelům široké spektrum služeb. Fotoaparát má vedle automatického ostření také stabilizátor obrazu, funkci detekce obličeje, WDR a automatický panoramatický snímek. Majitelé jistě uvítají možnost vkládat pozici z GPS navigace do snímků nebo například využívat personalizaci a editaci snímků, video záběry a hudby s aplikacemi Movie Maker a Story Board. Součástí balení je plná verze map Route 66 Baltics & Central včetně ČR.
Samsung Innov8 má jasný LCD displej s úhlopříčkou 2.8 palců a dokáže zobrazit 16 milionů barev. Vestavěná paměť má kapacitu 8 GB. Lze ji navíc prostřednictvím paměťovým kartám microSD rozšířit až o dalších 16 GB.


Samsung Innov8 podporuje širokou škálu formátů přehrávání videa včetně DivX, WMV, Real Player a MPEG4. Uživatelé si tak mohou vychutnávat nabídky kapesního videa. Nabízí vnější duální reproduktory a 3D prostorový zvuk s podporou technologie DNSe 2.0.
Nový komunikátor přináší i nejlepší z možných způsobů vyhledávání na webu. S optickou myší a čtyřsměrným navigačním klíčem si mohou uživatelé užívat stejné pohodlí při vyhledávání, které by měli na svém PC. HSDPA vysokorychlostní internet a Wi-fi připojení nabízí pohodlné spojení na internet bez ohledu na to, kde se uživatelé zrovna nacházejí. S operačním systémem Symbian 9.3. třetí edice Feature Pack 2 je navíc velmi snadné stahovat běžné aplikace pro mobily Symbian.
Předpokládaná cena komunikátoru je 15 499 Kč.

(Výtah z tiskové zprávy)

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu