Design Cabinet CZ

20.02. 2019 - 28.02. 2019

A’ Design Award & Competition 2019

Soutěže

Poslední výzva - uzávěrka soutěže 28.února 2019! A’ Design Award & Competition je každoročně se konající mezinárodní designová soutěž světového významu.

Je zacílena na široké spektrum kreativních oborů, aby ukázala jen ty nejlepší designéry všech disciplín. Přihlášené projekty jsou vyhodnocovány a anonymně posuzovány odbornou porotou, složenou ze zkušených akademiků, předních členů tisku a uznávaných profesionálů. 

Cena A 'Design

Vítězové soutěže A’ Design Award & Competition získávají slávu, prestiž, uznání, důvěryhodnost, publicitu, mezinárodní povědomí a sadu pro vítěze "A Design Award", která zahrnuje speciální 3d tištěnou trofej v luxusním černém boxíku, každoroční ročenku, která je k dispozici jak v digitální, tak v tištěné podobě (vítězové získají obě), významný mezinárodní certifikát v kovovém rámu, příručku vítězných prací, pozvánku pro dva lidi na slavnostní předávání cen, bezplatnou účast a přidělení místa na výstavě vítězů Inventory galerie (a také na fyzické výstavě prací v Itálii), bezplatný prodej v SaloneDelDesigneru, zaručenou publikaci prostřednictvím časopisů včetně Design Interviews & DM Design Magazine a mnoho dalších benefitů pro vítěze, jako je zařazení do světového designu, a překlad oceněných děl do 20 a více jazyků, stejně jako mezinárodní PR služby.

Každý rok jsou projekty, soustředěné na inovaci, technologii, design a kreativitu, oceněny cenou A' Design Award. Přihlášky jsou přijímány do 28. února a výsledky jsou vyhlášeny 15. dubna. Designéři celého světa jsou zváni k účasti přihlášením jejich nejlepších prací, projektů a výrobků.

Přihlášení prací

Připomeňme, že "Design Award & Competition" vyžaduje poplatek za zpracování nominace / platbu za aktivní účast v soutěži.

Na rozdíl od jiných ocenění za design a soutěže však neexistují další poplatky za služby vítězů: všechny služby pro vítěze; včetně výstavy, knihy a balíčků vítězů, jsou pro vítězné designéry poskytovány zdarma.

 

Stránky soutěže:

https://competition.adesignaward.com

přihláška:

https://competition.adesignaward.com/call-for-entries.html

 

 

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu