Design Cabinet CZ

Články

Zajímavé články z oblasti českého i zahraničního designu, recenze a aktuality.

 • Barvy designových radiátorů Zehnder pro individuální volbu

  27.08. 2019

  Barevné trendy do koupelen v roce 2019

  Novinky

  Koupelnám vládnou v tomto roce vládnout přírodní barvy i materiály. Při vhodné kombinaci s kovovými doplňky lze i z malé koupelny vykouzlit designový skvost, a to bez přemrštěných nákladů.

 • Vyvýšená výstavní koje firmy Zanotta

  20.08. 2019

  Postřehy z veletrhu Salone del Mobile 2019

  Novinky

  Liché ročníky milánského veletrhu Salone Internazionale del Mobile jsou doprovázeny doprovodnými veletrhy EuroLuce (osvětlení) a Salone Satelite (design mladých designérů). Letos neproběhl doporovodný veletrh Salone Ufficio (kancelářský nábytek) pořádaný od roku 2011, který byl nahrazen veletrhem S.Project.

 • Otočné křeslo s vysokým opěradlem a volně stojící stěnou pro zajištění soukromí ve veřejných prostorech(Klun Ambienti)

  12.08. 2019

  Výběr z novinek na imm cologne a LivingKitchen 2019 očima Radomíra Čapky

  Novinky

  Veletrh nábytku a bytového vybavení imm cologne a souběžně s ním probíhající přehlídka kuchyní LivingKitchen slouží nejen pro získávání nových obchodních kontaktů, ale i pro seznámení se s aktuálními trendy a novinkami v bytové tvorbě.

 • UMPRUM logo

  08.08. 2019

  Výběrové řízení na pozici grantový specialista/grantová specialistka

  Bazar

  Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze vyhlašuje výběrové řízení na pozici grantový specialista / grantová specialistka

 • UMPRUM logo

  08.08. 2019

  Výběrové řízení na asistenta/asistentku vedoucí Ateliéru K. O. V. Koncept - Objekt - Význam

  Bazar

  Rektor Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze se sídlem v Praze 1, nám. Jana Palacha 80, vypisuje výběrové řízení ve studijním programu Výtvarná umění (obor Design) na místo asistent/asistentka vedoucí Ateliéru K.O.V. Koncept - Objekt - Význam

 • Výstava 100 let Bauhausu

  06.08. 2019

  Odkazy na Bauhaus na imm cologne 2019

  Novinky

  Na mezinárodním nábytkářském veletrhu imm cologne 2019 v německém Kolíně nad Rýnem se nedaly přehlédnout odkazy na stoleté výročí Bauhausu, snad nejvýznamnější avantgardní škole umění, designu a architektury.

1 2 3

Naši partneři:

 • Slovenské centrum dizajnu