Design Cabinet CZ

Novinky

Novinky ze světa designu

 • Vyvýšená výstavní koje firmy Zanotta

  20.08. 2019

  Postřehy z veletrhu Salone del Mobile 2019

  Novinky

  Liché ročníky milánského veletrhu Salone Internazionale del Mobile jsou doprovázeny doprovodnými veletrhy EuroLuce (osvětlení) a Salone Satelite (design mladých designérů). Letos neproběhl doporovodný veletrh Salone Ufficio (kancelářský nábytek) pořádaný od roku 2011, který byl nahrazen veletrhem S.Project.

 • Otočné křeslo s vysokým opěradlem a volně stojící stěnou pro zajištění soukromí ve veřejných prostorech(Klun Ambienti)

  12.08. 2019

  Výběr z novinek na imm cologne a LivingKitchen 2019 očima Radomíra Čapky

  Novinky

  Veletrh nábytku a bytového vybavení imm cologne a souběžně s ním probíhající přehlídka kuchyní LivingKitchen slouží nejen pro získávání nových obchodních kontaktů, ale i pro seznámení se s aktuálními trendy a novinkami v bytové tvorbě.

 • Výstava 100 let Bauhausu

  06.08. 2019

  Odkazy na Bauhaus na imm cologne 2019

  Novinky

  Na mezinárodním nábytkářském veletrhu imm cologne 2019 v německém Kolíně nad Rýnem se nedaly přehlédnout odkazy na stoleté výročí Bauhausu, snad nejvýznamnější avantgardní škole umění, designu a architektury.

 • V zaniklé osadě Bügellohe vlaje plachta hnaná větrem osudu

  01.08. 2019

  V zaniklé osadě Bügellohe vlaje plachta hnaná větrem osudu

  Novinky

  Od země k zemi prorůstají od roku 2018 land-artová díla vytvořená v rámci česko-bavorského přeshraničního projektu. V loňském roce studenti sochařského ateliéru na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara pod vedením profesora Jiřího Beránka rozšířili land-artovou stezku souborem objektů „Už není kam" v okolí hradu Klenová, další čtyři díla na Klenové vznikla v rámci česko-německého sochařského sympozia. V letošním roce se sochařské sympozium konalo na německé straně ve městě Vilseck, kde tvorba probíhala podél řeky Vils.

 • LandArt - Není Bauhaus jako Bauhaus - Lucie Štěpánková, Natalie Vaňková

  01.08. 2019

  Brněnský Land Art 2019

  Novinky

  Už jsme si zvykli na letní happening Land Art v půvabném arboretu Mendelovy univerzity v Černých Polích. Je to něco jako neoficiální zakončení akademického roku.

1 2 3

Naši partneři:

 • Slovenské centrum dizajnu