Design Cabinet CZ

23.02. 2019 - 23.02. 2019

Fashion Point 2019 ve Zlíně

Festivaly a veletrhy

Počtvrté se ve Zlíně uskuteční módní projekt studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati s názvem Fashion Point. Tato významná jednodenní akce chce přiblížit návštěvníkům fungování světa módy prostřednictvím odborných přednášek na různá témata a představit tvorbu studentů ateliéru Design oděvu a ateliéru Design obuvi na večerní módní přehlídce. V návaznosti na minulé ročníky i tento se bude konat v prostorech 14│15 Baťova institutu, a to již v sobotu 23. 2. 2019.

Fashion Point bude rozdělen do dvou částí. Během celého dne budou probíhat přednášky z oboru, večer se představí studentské práce na módní přehlídce. Mezi přednáškami bude pro návštěvníky přichystaná odpočinková zóna i občerstvení. Vstup na obě části Fashion Point 2019 je zdarma. Generálním partnerem letošního ročníku Fashion Pointu je Moneta Money Bank, která na samotné akci bude mít pro návštěvníky přichystanou soutěž.

Role Art directora Fashion Pointu 2019 se letos zhostí návrhář Boris Kráľ, který minulý rok předvedl svou kolekci Sport outsider, v níž zachytil streetwearové a sportovní prvky z jiné perspektivy a zakomponoval je do elegantnějších modelů. Všichni návrháři i řečníci pro letošní rok budou postupně odtajňováni na sociálních sítích a webových stránkách Fashion Pointu.

Minulé ročníky se věnovaly tématům jako Trendy a kontroverze, Fashion insight nebo módní fotografie a brandbuilding. Přednášeli u nás významní čeští návrháři jako Jan Černý nebo Alex Monhart, blogeři jako Eliška Hudcová a Pavel Králíček, fotografka Eliška Kyselková a další. Letos se opět budeme mít na co těšit.

Více informací v příloze a na www.fashionpointzlin.cz

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu