Design Cabinet CZ

09.04. 2022 - 09.04. 2022

Jarní MINT Market v Pražské tržnici

Festivaly a veletrhy

MINT Market se vrací do Prahy.

Oblíbené trhy s originálním designem a módou najdete v sobotu 9. dubna 2022 v holešovické tržnici, kterou oživí více než 90 stánků nezávislých prodejců. Jarní módní kolekce, stylové oblečení pro děti, hračky, šperky ze dřeva i z kovu, kabelky, pásky a boty, bytové doplňky, dekorace i bio kosmetiku, to vše pořídíte přímo od jejich autorů v příjemném prostředí a na čerstvém vzduchu od 9 do 17 hodin. Chybět nebudou ani vybrané delikatesy. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér, čtyřnozí mazlíčci jsou vítáni.

Kromě nákupů budete mít příležitost podpořit neziskové organizace a plánujeme také pomoc pro Ukrajinu. Můžete přinést materiální pomoc (drogerii, kosmetiku, potraviny (ideálně trvanlivé) a školní potřeby (sešity, pastelky, fixy, atp.) i na MINT ke stánku mezinárodního hnutí Armády spásy. Po akci vše předáme do Šatníku, který sídlí v areálu Pražské tržnice a který efektivně distribuuje věci maminkám z Ukrajiny.

MINT Market je parta lidí, kteří dělají eventy více než 11 let a organizují trhy v desítkách českých měst – jen v Praze už jich proběhlo přes třicet. Akce proběhne v souladu s platnými hygienickými opatřeními.

MINT Market Praha 34

Sobota 9. 4.2022

Pražská tržnice, Praha 7

9.00 – 17.00 hodin

Vstup zdarma

 

Více informací na: www.mintmarket.cz/cs/trh/praha-34, www.facebook.com/events/655514109222660 a na www.instagram.com/mintmarket.cz.

 

 

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu