Design Cabinet CZ

22.06. 2024 - 30.06. 2024

Last Call do 30. 6. 2024 - Národní cena za studentský design 2024

Soutěže

Termín ukončení přihlášek do Národní ceny za studentský design je 30. 6. 2024 Přihlašuje se na webových stránkách https://www.studentskydesign.cz/cs-cz/. Tam jsou také zveřejněny soutěžní podmínky, stručný průvodce a další podklady. 

Soutěžit mohou studentské práce vzniklé mezi 1. lednem 2020 a 30. červnem 2024

 

Letos se soutěží v oborech spjatých s vizuální komunikací v kategoriích: vizuální styl, vizuální identita, kniha, publikace, brožura, typografie, plakát, aplikace, movie design, digitální média, projekt ad. 

Soutěží se o profesní a společenskou prestiž, finanční odměny vyšší než 100 000 Kč, stáže v ČR i v zahraničí, možnost vydání knihy v nakladatelském domě Albatros Média a o věcné ceny. 

Soutěž je určena studentům univerzit, vysokých škol, vyšších a středních odborných škol. 

Soutěž oceňuje mladé talenty v oblasti designu. Tato jedinečná platforma dává studentům možnost ukázat své inovativní a kreativní nápady široké veřejnosti i odborníkům.

34. ročník prestižní soutěže o Národní cenu za studentský design vypisuje Design Cabinet CZ. Jde o naši nejstarší profesionální designérskou soutěž, která byla poprvé vyhlášena Design centrem ČR v roce 1991. Aby bylo hodnocení objektivní, je soutěž anonymní a práce hodnotí tři nezávislé poroty.      

Letošním vizuálním mottem soutěže je Designem k porozumění.

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu