Design Cabinet CZ

23.01. 2019 - 21.03. 2019

Model Young Package – letošním tématem soutěže je Zážitek z rozbalování / Unboxing Experience

Soutěže

Do 20. května 2019 je možné přihlásit se do mezinárodní soutěže Model Young Package, kterou organizuje Czechdesign pro společnost Model Obaly, a. s. Na výherce čekají letos odměny v celkové výši 6 200 Eur.

Podmínky účasti

Model Young Package má dvě kategorie. Do středoškolské kategorie se mohou přihlásit studenti středních a vyšších odborných škol. Druhá kategorie je pro studenty vysokých škol a designéry jakéhokoliv věku. Soutěžící se registrují pomocí online registračního formuláře na stránkách youngpackage.com, a poté zasílají své práce poštou na adresu organizátora Czechdesign.

 

Deadline pro zaslání soutěžních prací je 20. května 2019.

 

Odměny

Pro soutěžící jsou připraveny odměny v celkové hodnotě asi 160 000 Kč a pro jednoho i skvělá příležitost v podobě třítýdenní honorované stáže v Inovačním centru Model Obaly.

Univerzity & designéřI

1. místo 2000 Eur

2. místo 1200 Eur

3. místo  800 Eur

High Schools - střední a vyšší odborné školy

1. místo 1200 Eur

2. místo 600 Eur

3. místo 400 Eur

Dále budou uděleny zvláštní ceny

- Cena Inovačního centra Model Obaly

- Cena Ctechdesign

 

Zážitek z rozbalování

Objemy nákupů na internetu neustále rostou. Zákazníci objednávají online rychle a jednoduše a to, že jim bude produkt dodán kamkoliv a v neporušeném stavu, je pro ně již standardem. Žijeme v době sociálních sítí, populárnosti unboxing videí, ale řešíme i ekologické problémy spojené s množstvím odpadů. Proto chce letošní ročník soutěže Model Young Package rozvířit diskuzi i kolem tohoto tématu a vyzývá designéry k zamyšlení se nad propojením obalu, funkce, ekologie a zážitku z rozbalování.

Porota, jejímž předsedou je přední český obalový designér Jan Činčera, bude hodnotit reálné návrhy. Výsledky budou vyhlášeny v září 2019 v Praze a následně proběhne i výstava v galerii Czechdesign v pražské Vojtěšské ulici.

Více se o soutěži a loňských úspěších dovíte v příloze a na www.czechdesign.cz a www. young-package.com
 

 

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu