Design Cabinet CZ

18.10. 2010 - 10.11. 2010

Národní cena za studentský design 2010 – hlasování veřejnosti

Soutěže

DESIGN CABINET CZ ve spolupráci s EARCH.CZ přináší i letos možnost dát veřejnosti šanci, který studentský návrh vyhraje prestižní cenu veřejnosti v celostátní soutěži o "NÁRODNÍ CENU ZA STUDENTSKÝ DESIGN 2010". Stejně jako v loňském roce budete vybírat ze dvou kategorií a aktivně se tak zúčastníte nejstarší soutěže designu u nás (první ročník proběhl v roce 1991). Každý z vás (každá IP adresa) má celkem 23 hlasů, které může rozdělit mezi své favority - vždy jeden hlas za jeden kalendářní den.

Kdo vyhraje v kategoriích středních škol, kam se přihlásilo 56 soutěžních návrhů, a kdo získá nejvíce sympatií veřejnosti v kategorii vysokých škol, kam se přihlásilo 106 soutěžních návrhů, bude jen na vás.  Do „NÁRODNÍ CENY ZA STUDENTSKÝ DESIGN 2010“ se tedy tento rok přihlásilo přes 160 návrhů. Nechte se inspirovat a rozhodněte, který návrh je ve vašich očích ten nejlepší. Po dobu 23 dnů můžete dát svému favoritovi každý den vždy jeden hlas.

Kdo tento dramatický souboj vyhraje a odnese si od produktového partnera soutěže firmy ECO - design, spol. s.r.o. designové svítidlo a od internetového magazínu EARCH.CZ knihu „Design nábytku v současném světě“ a výtečné víno v hodnotě 500 Kč, se dozvíte na slavnostním vyhlášení soutěže 11.11. 2010 v 18 hodin a současně na serveru EARCH.CZ.

Hlasování skončí 10.11. v 00:01 hodin. Souboj můžete sledovat nonstop online na serveru EARCH.CZ, kde bude v průběhu celého hlasování v hlasovacím modulu uváděn aktuální počet hlasů, který váš favorit doposud získal spolu se zbývajícím časem, jenž zbývá do ukončení hlasovaní. Jeden z vás bude serverem EARCH.CZ odměněn stejně jako výherci hlasování a získá od nás opět knihu „Design nábytku v současném světě“ a lahodné víno v hodnotě 500 Kč. Národní cenu za studentský design 2010 můžete ovlivnit i vy a právě váš hlas může rozhodnout, takže neváhejte a hlasujte!

Klikněte na http://www.earch.cz/clanek/5934-narodni-cena-za-studentsky-design-2010-hlasovani-verejnosti.aspx#fotogalerie

 

Přejeme příjemnou zábavu a šťastnou volbu. 

 

Tým EARCH.CZ a DESIGN CABINET CZ

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu