Design Cabinet CZ

27.05. 2024 - 30.06. 2024

Národní cena za studentský design 2024 je vyhlášena!

Soutěže

Design Cabinet CZ vypisuje 34. ročník prestižní soutěže o Národní cenu za studentský design, která již tradičně oceňuje mladé talenty v oblasti designu. Tato jedinečná platforma dává studentům možnost ukázat své inovativní a kreativní nápady široké veřejnosti i odborníkům.

Letos se soutěží v oborech spojených s vizuální komunikací v kategoriích vizuální styl, vizuální identita, kniha, publikace, brožura, typografie, plakát, aplikace, movie design, digitální média, projekt ad. 

Soutěž je určena studentům univerzit, vysokých škol, vyšších a středních odborných škol. 

Soutěžit mohou studentské práce vzniklé mezi 1. lednem 2020 a 30. červnem 2024

Termín ukončení přihlášek je do 30. 6. 2024 na webových stránkách https://www.studentskydesign.cz/cs-cz/. Tam jsou také zveřejněny soutěžní podmínky, stručný průvodce a další podklady. 

Soutěží se o profesní a společenskou prestiž, finanční odměny vyšší než 100 000 Kč, stáže v ČR i v zahraničí a o věcné ceny. 

 

Národní cena za studentský design je naše nejstarší profesionální designérská soutěž. Poprvé byla vyhlášena Design centrem ČR v roce 1991. Aby bylo hodnocení objektivní, je soutěž anonymní a práce hodnotí tři nezávislé poroty.      

 

Letošním mottem soutěže je Designem k porozumění.

Soutěž vypisuje Design Cabinet CZ 

www.designcabinet.cz

 

Soutěžní podmínky a stručný průvodce soutěží jsou v příloze. 

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu