Design Cabinet CZ

13.02. 2024 - 03.03. 2024

Open Call na modely/ky

Festivaly a veletrhy

Zlin Design Week hledá modely a modelky na Fashion Show 2024

Desátý ročník festivalu Zlin Design Week připravuje jako každý rok jako jednu z programových částí   Fashion Show, při které představí své kousky designéři a designérky z různých koutů světa. Co ale převtěluje návrhy v realitu, jsou právě jejich nositelé a nositelky. Otevřené přihlašování pro modely*ky všech věkových kategorií probíhá do 3. března 2024 a přihlásit se může každý.

Podle autorek konceptu podtrhuje motto přehlídky "Future is a Spectrum" dynamickou povahu budoucnosti, jež není omezena na jedinou lineární cestu, ale rozprostírá se jako rozmanité spektrum možností. Každý bod tohoto spektra reprezentuje jedinečný aspekt možné reality, vytvářející pestrou a propojenou tapisérii budoucího vývoje.
Jak se stát součástí Fashion Show ZDW 2024?

Do Open Callu se může přihlásit každý, neboť Zlin Design Week hledá diverzní modelky i modely různých tváří a tvarů, všech věkových kategorií, bez ohledu na předchozí zkušenosti. Fashion Show je otevřená všem zájemcům, bez ohledu na charakteristiky, tělesné proporce, věk či zdravotní stav. Je to příležitost pro kohokoli, kdo má chuť ukázat svůj talent a vášeň pro design.

Jak se přihlásit? Z důvodu ochrany osobních údajů zasílejte níže přiložené požadavky do 3. března na e-mailovou adresu: fashionshow@zlindesignweek.com

-jméno, příjmení a věk

-odkud jste

-výšku a míry postavy (obvod hrudníku, v pase a bocích, velikost obuvi)

-3 fotky: z profilu, z čela a celé postavy.

Hlavní festivalová módní přehlídka se uskuteční během pátečního programu festivalu Zlin Design Week, který vzniká pod záštitou Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati a uskuteční se od 8. do 14. května 2024. Vstupenky bude možné zakoupit už počátkem března.

Více informací v příloze a na  webové stránce nebo Instagramovém profilu

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu