Design Cabinet CZ

03.12. 2022 - 03.12. 2022

Prosincová vánoční Dobrá Karma

Festivaly a veletrhy

Známý brněnský bleší trh Dobrá Karma, jehož činnost pozastavila vládní nařízení spojená s koronavirem, opět ožil. Koná se pravidelně každou první sobotu v měsíci (mimo leden a únor) od 9 do 13 hodin na novém místě – v areálu VUT, který je přístupný z ulice Rybkova a Brňanům je znám zejména tzv. likusáky – nízkými domky postavenými německou armádou za druhé světové války.

3. prosince 2022 proběhne Dobrá Karma ve vánočním duchu. Hlavní filozofií Dobré Karmy je navracet věci do života. Hlavním heslem tedy není nadarmo úsloví „pro jednoho odpad, pro jiného poklad“. Člověk se zde tedy může za pár korun zbavit věcí, které nepotřebuje a naopak nakoupit ty, co využije či by za normálních okolností kupoval nové. 3. prosince proběhne letošní poslední Dobrá Karma tematicky zaměřená na blížící se Vánoce. Zájemci si mohu pronajmout za 300Kč/den prodejní místo a nabídnout tak své věci návštěvníkům.

Pořadatelé věří, že Dobré jméno spojené s tímto bleším trhem opět přiláká návštěvníky, kteří budou odcházet nejen s o něco plnější peněženkou, protože ušetří, ale i s pocitem naděje, že to jde jinak - ne jen donekonečna tvořit a vyrábět nové věci.

Více informací v příloze a na: www.dobra-karma.cz

https://www.facebook.com/dobrakarmaCZ

 

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu