Design Cabinet CZ

20.03. 2024 - 10.04. 2024

Pucle Open Call 2024

Soutěže

Slovenská značka Pucle, která dává příležitost umělcům a umělkyním vstoupila loni na český trh. Nyní přichází s Open Callem s tématem „architektura 20. století“.

Výzva k zaslání uměleckého návrhu začíná 20. března 2024 a trvá do 10. dubna 2024. O vybraném díle budou rozhodovat odborníci z oblasti architektury, novináři či zkušení čeští ilustrátoři Tomski&Polanski. Výherní dílo si kromě zařazení puzzle do portfolia firmy odnese také finanční ohodnocení.

Slovenská značka Pucle, propagující kvalitní umění na dostupném puzzle, otevírá dveře pro všechny tvůrce s vizuálním uměním. Cílem je objevit nové umělecké talenty a přenést jejich jedinečná díla do světa puzzle. Výherní motiv bude v prodeji již na konci roku 2024.

Na výběru vítěze se podílí porota: Barbora Holíčková, zakladatelka designové značky Pucle, ilustrátorské duo Tomski&Polanski, Lucie Mlynčeková, odbornice na architekturu 20. století, Eva Slunečková, šéfredaktorka Elle Decoration a Karolína Vránková, šéfredaktorka Earch.

V roce 2023 se výherci stali slovensko-maďarská ilustrátorka Bianka Török s motivem Dino Via a talentovaný začínající malíř a ilustrátor Martin Majerčák s motivem Duch města. Obě díla jsou dnes v portfoliu firmy jedněmi z nejpopulárnějších.

Proč se zapojit do Pucle Open Call?

• Finanční odměna ve výši 300 EUR / 7000 Kč za vítězné dílo a výroba kolem 200 ks puzzle s výherním motivem.

• Možnost, že dílo bude vícekrát vyráběno, bude-li populární.

• Pucle s vaším motivem jako odměna.

• Práce bude zařazena do portfolia Pucle.

• Prezentace ilustrátora a jeho práce na různých akcích, konferencích a prodejních trzích.

 

Pro více informací a podrobnosti o Pucle Open Call 2024 navštivte www.puclepucle.com

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu