Design Cabinet CZ

07.02. 2020 - 23.02. 2020

Strategické myšlení, plánování a leadership Akademie IDU 2020

Workshopy a semináře

Do 23. února 2020 je možné přihlásit se do dalšího ročníku vzdělávacího programu Akademie IDU pro kulturní manažery, který je pro rok 2020 zaměřen na strategické myšlení, plánování a leadership.

Kurz je určen vedoucím pracovníkům (ředitelkám/ředitelům) kulturních organizací, kteří chtějí pracovat na definování a dosahování cílů svých organizací. Předpokladem účasti je, aby se organizace nacházela ve stavu vhodném pro plánování dalšího rozvoje. Pro stabilitu organizace, schopnost rozvíjet umělecké nápady či síťovat se na mezinárodní úrovni formou strategie.

Vybraní účastníci budou během tří dvoudenních workshopů a dvou online individuálních konzultací kontinuálně pracovat na řešení konkrétních úkolů, které povedou k vypracování celkového strategického plánu příslušné organizace. Kromě strategií se kurz bude věnovat i dovednostem nutným pro její naplnění. Seznámíte účastníky s tím, jak pracovat s hodnotami zaměstnanců tak, aby byli motivovaní. Program je naučí techniky komunikačních dovedností, jak správně vést hodnoticí pohovory, jak být dobrým leaderem i jak zaujmout svojí myšlenkou díky dobrému pitchingu.

Každá organizace nominuje dva účastníky: ředitele/ku a kolegu/ni z vedení organizace. Účastníci se zavazují k účasti na všech akcích programu.  

Výzvu se všemi informacemi najdete ZDE, další informace o programu Akademie IDU ZDE.
Článek o Akademii IDU ZDE.

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu