Design Cabinet CZ

24.09. 2019 - 30.11. 2019

Teendesign 2019 – Future City

Soutěže

SUTNARKA (Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU v Plzni) vyhlašuje čtrnáctý ročník výtvarné soutěže pro středoškoláky na téma "Future City".

Studenti gymnázií, středních a vyšších odborných škol mohou své příspěvky posílat hned do pěti kategorií: design, grafický design a vizuální komunikace, fotografie, ilustrace a multimédia. 

Termín pro odeslání příspěvků je 30. listopad 2019. Ke stejnému datu by zájemci o studium na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara měli odeslat své přihlášky do bakalářských oborů (více na www.fdu.zcu.cz)

Cílem soutěže Teendesign je hledat nové talenty, podporovat mladé kreativní lidi v jejich umělecké tvorbě a případně je i povzbudit k dalšímu studiu umění na vysoké škole.

 

Autoři nejlepších prací v každé kategorii získají účast v týdenním kurzu mezinárodní letní školy umění ArtCamp 2020 zdarma, další soutěžící se mohou těšit na slevy z kurzovného i věcné ceny. ArtCamp 2020 se bude konat v termínu 13. - 31. července 2020. Více o ArtCampu se dozvíte na FB

Další informace a pravidla soutěže najdete zde

 

Deadline: do půlnoci 30. listopadu 2019
Odměna:  Vítězové jednotlivých kategorií získají možnost zúčastnit se zdarma kurzů mezinárodní letní školy umění ArtCamp 2020.

Kategorie: Design, Grafický design a vizuální komunikace, Fotografie, Ilustrace nebo Multimédia 

Podmínky soutěže: studenti všech typů gymnázií, středních a vyšších odborných škol (věk 15+)
 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu