Design Cabinet CZ

04.05. 2022 - 04.05. 2022

Úspěšná studentská ERGO konference

Workshopy a semináře

Česká ergonomická společnost ve spolupráci se Strojní fakultou pražské ČVUT a Sundisk s.r.o. uspořádala 28. dubna 2022 studentskou konferenci „Ergonomie a moderní životní styl“.

Akce se zúčastnilo více než čtyřicet studentů a doktorandů z celé řady univerzit a oborů včetně týmu z Technické univerzity Košice. Účastníci ocenili hlavně praktické workshopy, možnost sdílení zkušeností a pohodovou atmosféru.

V odpoledním programu probíhaly prezentace a soutěž studentských ERGO projektů. Zkušené ergonomy potěšilo, že úroveň většiny prací byla velmi dobrá.

 

Hlavní cenu získal Petr Syrový z Fakulty strojní ČVUT Praha za projekt „Optimalizace montážní linky“, dále byly oceněny projekty Tomáše Netíka „Ergonomie ve včelařství“ a studentů z KPV Západočeské univerzity v Plzni Tei Bajičové a Matěje Krňoula „Ergonomická racionalizace pracoviště“.Ocenění získal i designér Matěj Jánský z pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové a Karolína Šablaturová z FBI Ostrava.

Konference byla zakončena večerní party „ERGO Majáles“ se skvělými vystoupeními MYDY a Lenny v Campusu ČVUT v prostoru mezi budovami fakult technické univerzity.

Lukáš Šoltys

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu