Design Cabinet CZ

22.09. 2019

Devoto se rozšiřuje

Novinky

V areálu bývalé šroubárny v Libčicích nad Vltavou se rekonstruuje. O rekonstrukci Haly 22 se postarala firma Devoto, která si v ní vytvořila nové výrobní prostory.

Nábytkářská firma Devoto se doposud specializovala na výrobu dětského nábytku. Nyní přichází s dřevostavbami. První realizace je již teď k vidění ve Smržovce. Je navržená architektonickým studiem Ddaann a nese název „Tiny House Done“.  Název „tiny“, který se dá přeložit jako maličký, je opravdu vypovídající, protože ložnice, kuchyň, sprcha, toaleta, technická místnost i terasa zabírají 12 m2. Kromě tohoto malého domku nabízí Devoto i rodinný dům Kampo od architekta Jana Tyrpekla a systém Popcorn, který počítá do budoucna s rozrůstáním domu, od studia Momentura.

Nejenže Devoto dodají pěknou dřevostavbu, ale rovnou ji kompletně vybaví. Nyní spolupracují s firmou DuPont™, která na český trh do kuchyní a nově i koupelen přináší materiál Corian®. Ten mohou doplnit kvalitní baterie firmy Hansgrohe, která nabízí i desénové kousky z řady Axor. Oboje je k vidění v nově zrekonstruovaném showroomu firmy  Devoto, který se nachází jen pár metrů od nové výrobní Haly v areálu šroubárny v Libčicích nad Vltavou.   

(Pokud se za firmou Devoto vydáte do areálu šroubárny, určitě se vyplatí nechat si chvíli času a navštívit skvěle zrekonstruovaný Uhelný mlýn a Kotelnu.)

Barbora Procházková

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu