Design Cabinet CZ

04.07. 2018

Eliška Lhotská jewellery & Petiteé

Novinky

Dvě talentované designérky, šperkařka Eliška Lhotská a módní návrhářka Petra Pitelková, otevřely v pražských Holešovicích společný prostor, v němž jsou dva ateliéry, sloužící současně jako showroomy.

Dva showroomy na jedné adrese budou buď spojené nebo samostatné – to podle toho, zda mezi nimi budou zrovna otevřené dveře nebo ne. Majitelky jsou kamarádky a kolegyně z Koncept Story.

 

Pro loňský veletrh Svatební cirkus připravily Eliška Lhotská a Petra Pitelková společnou kolekci New Wedding look, v níž předvedly nový charakter svatebního outfitu. Designérky se zaměřují na dívky a ženy generace Y a tvoří nezvyklé kombinace například košilových šatů s krajkou doplněné o tenisky a originální šperky. Styl kolekce New Wedding look naznačuje, že nový showroom v Přístavní ulici 15 bude destinací nejen pro snoubenky, které touží po moderních originálních šatech a špercích na zakázku, ale bude zejména ateliérem zaměřeným na luxusní autorské kolekce.

Showroomy lze navštívit po předchozí domluvě s návrhářkami. V následujících měsících bude mít showroom provozní otevírací dobu.

 

Každá z mladých autorek se paralelně věnuje vlastní tvorbě – Eliška Lhotská tvoří šperky pod značkou Eliška Lhotská jewellery, zatímco Petra Pitelková je známá pod značkou Petiteé fashion.

 

Eliška Lhotská jewellery & Petiteé fashion showroom

Přístavní 15, Praha 7 - Holešovice

 

Více informací v příloze a na:

www.instagram.com/eliskalhotskajewellery

www.facebook.com/lhotska

www.instagram.com/petiteefashion

www.facebook.com/Petitee.fashion

 

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu