Design Cabinet CZ

02.11. 2023 - 02.11. 2023

Konference Interiéry: Ekonomicky & ekologicky

Workshopy a semináře

Dvanáctý ročník odborné konference Interiéry se bude konat 2. listopadu 2023 v prostoru přednáškového sálu Rotunda na Brněnském výstavišti na téma Ekonomicky & ekologicky.

Hovořit se bude o podnikání v oboru interiérů v mnoha pohledech. Zkušení profesionálové z oboru se zaměří na definování zákazníků, tvorbu marketingu v tomto specifickém odvětví, stejně jako na téma tendrů nebo přístupu k obchodním prostorám jako k marketingovému nástroji.
Druhé téma se zaměří na udržitelnost. Tomu se bude mimo jiných věnovat také hlavní host, kterým je známá holandská designérka Simone Post. Ta pracuje pro značky jako je Adidas, Vlisco, Kvadrat a nově také Hermés. Věnuje se tématu upcyklace. Ekologie však bude nahlížena z dalších úhlů pohledu, ať se jedná o českou výrobu nábytku nebo italské kuchyně. Za zmínku stojí také téma využití původního či historického nábytku, práci s LED dioadami, potisky nebo komplexních realizací.

Celý program najdete on-line:
www.konference-interiery.cz/program/

Chybět nebude ani oblíbená sekce mini veletrhu, kde si posluchači během přestávek mohou projít vzorky materiálů a vyměnit si kontakty.

Registrace je nutná předem přes on-line formulář: www.konference-interiery.cz/prihlaska/

Kompletní záznam z přednášek k dispozici nebude. Cílem konference je mj. potkat se a užít si jinak koncipovaný pracovní den!

 

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu