Design Cabinet CZ

03.11. 2022 - 12.10. 2022

Konference Interiéry s tématem Trendy a tradice

Workshopy a semináře

3. listopadu 2022 se na brněnském výstavišti BVV uskuteční v přednáškovém sále Rotunda veletržního pavilonu A jedenáctý ročník odborné konference Interiéry. Letos jsou nosnými tématy trendy a tradice.

V oblasti trendů letos organizátoři oslovili zahraniční profesionály -  italskou architektku a specialistku na trendy Elisabettu Rizzato ze studia Italianbark a Dr. Leonharda Oberaschera z Rakouska, který se zaobírá studiem barev a prognóz trendů. Arteterapeutka a výtvarnice Greta Sartori se zaměří na barvy v souvislosti emocemi. Konference nahlédne do zákulisí volby barvy roku Pantone, a také role zrcadel v interiéru, materiálových variant, historii a použití vůbec.

Letošními tématy budou také  digitální tisk, netradiční přírodní materiály, možnosti výroby umělého kamene, nábytková kování, LED osvětlení v nábytku či vzory na speciálních samozhášivých bytových textiliích.

Brněnská historička umění Bc. Barbora Benčíková seznámí účastníky konference s rolí architektky Lilly Reich, spolupracovnice Miese van der Rohe při návrhu vily Tugendhat v Černých polích. Ředitel Moravské galerie Mgr. Jan Press odkryje směr a vývoj expozic v přednášce Muzeum jako obývák. Doc. ing. arch. Ludvika Kanická, CSc. z Mendelovy univerzity vznese otázku Nahrává dnešní doba tradicím?, inženýr Jan Opitz se zaměří na téma dobré pověsti z mnoha úhlů pohledu.
Všechny bude určitě zajímat téma produktivity a výpočtu cen za projekt. Speciálním hostem bude autor několika bestsellerů v ČR a na Slovensku a uznávaný školitel osobního rozvoje Ing. Ivo Toman s tématem O talentu,

Více informací v příloze, vstupenky on-line na webu akce: www.konference-interiery.cz

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu