Design Cabinet CZ

30.03. 2023 - 30.03. 2023

Konference Materiál + Trend

Festivaly a veletrhy

Konference Materiál + Trend se koná 30. března 2023 v konferenčním sále veletrhu For Interior, projektu Design Shaker na PVA Expo Praha Letňany.

Konference je určena interiérovým designérům, architektům, produktovým designérům a výrobcům a prodejcům nábytku a dalšího interiérového vybavení. Je zaměřena na nové a zajímavé materiály a na trendy v oboru interiérů. Na posluchače  čeká posluchače 10 přednášek.

Hlavním hostem je specialistka na trendy Anja Bisgaard Gaede z Dánska, která mimo jiné připravuje trendovou expozici pro veletrh Heimtexil ve Frankfurtu nad Mohanem. Hovořit zde bude také designér Jiří Krejčiřík a přednášku o barvách má připravenu Heleen van Gent – specialistka na barvy a art direktorka značky Dulux.


Na veletrhu budou od pátku do neděle vždy od 14 hodin k poslechu přednášky designérky a specialistky na trendy ing. Ivy Bastlové Interiérové trendy pro rok 2023. Nabídne kompletní přehled barev pro nadcházející období, jejich možnosti použití, kombinací i důvodů jejich definování. Hovořit se však bude také o dekorech a vzorech. V přednášce bude i prohlídka veletrhu Heimtextil ve Frankfurtu nad Mohanem, kde se interiérové trendy tradičně prezentují. K vidění bude nejen ukázka jejich expozice, ala také kompletní  přehlídka nových trendů a směrů.

Registrace na přednášku on-line předem nutná:
https://konference-interiery.cz/material-trend/

Více informací v přílohách.
 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu