Design Cabinet CZ

30.05. 2019

Little Greta rozšiřuje svou sbírku designových cen

Novinky

Little Greta rozšiřuje svou sbírku designových cen


Agentura Little Greta zahájila vítězné tažení ve světových soutěžích v minulém roce designem pro Jarošovský pivovar. Čerstvou novinkou, a pro Jarošov již šestou cenou, je nominace na German Design Award. Tu uděluje německé Ministerstvo pro hospodářství a technologie od konce šedesátých let 20. století. Každý rok jsou v ní oceněny pouhé jednotky procent z tisíců exponátů z celého světa. Jarošov se tak stal jedním z nejoceňovanějších českých pivních designů poslední doby. 


Letos začala agentura soutěžit s novým designem pro náchodský pivovar Primátor. Jeho přijetí, alespoň mezi českými pivními fanoušky nebylo jednoznačné. Naopak v zahraničí byla odezva lepší. Primátor dodává pivo do 30 zemí a například v Itálii nebo v Asii byla zpětná vazba pozitivní. Počet cen, který Little Greta za Primátora získala, se prozatím ustálil na pěti. Dvě z nich jsou přitom za video, a to včetně českého Zlatého středníku. Celkově agentura získala dvanáct cen.


Světových soutěží se Little Greta momentálně účastní také s designem pro pivovar Morous. S ním zatím bodovala v britských Muse Awards.Přehled cen udělených agentuře Liettle Greta mezi léty 2018 a 2019

 

Jarošovský pivovar: 
German Design Award, World Beer Awards: Design Gold, World Beer Awards, Czech Republic Winner, A'Design Award, Red Dot Award, IDA Design Award

Pivo Primátor:
Muse Awards, European Design Award, Zlatý středník, A' Design Award, Content Creator Award

Pivo Morous:
Muse AwardsO Little Greta

 

Little Greta je little-but-great agentura kreativců a vývojářů, kteří věří v dobrou karmu, vysoké pracovní nasazení a férový přístup. Agentura poskytuje full servis v oblasti marketingových komunikací a designu, přičemž se specializuje na strategii a budování značek pomocí digitálních médií, grafického designu a multimédií. Prostřednictvím své sesterské firmy LG Dev se Little Greta věnuje inovativním technologiím, jako jsou rozšířená a virtuální realita. V roce 2016 agentura registrovala Brexitu navzdory svou pobočku v Londýně. Kromě toho působí takév Německu a v USA. Momentálně Little Greta plánuje registrovat novou pobočku ve Skandinávii.

 

Více informací se můžete dozvědět z tiskové zprávy.

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu