Design Cabinet CZ

03.05. 2021 - 30.06. 2021

Národní cena za studentský design 2021 vyhlášena!

Soutěže

Do letošního ročníku Národní ceny za studentský design 2021 se mohou přihlásit jakékoliv studentské práce z nejširšího spektra 3D designu – zahrnujícího produktový design a design industriální (například nábytek pro interiéry a exteriéry, interiérové doplňky, sklo, keramika, svítidla, stolovací prvky, varné nádobí apod., strojní zařízení, přístroje, nářadí, zdravotnická technika, předměty pro handicapované, transportní design, industriální design, zemědělská technika, textilní a oděvní design, obuv, doplňky, šperk, sportovní potřeby, hračky, didaktické potřeby, hobby, obaly s důrazem na konstrukci, řešení soukromých i veřejných interiérů aj.), které vznikly po 1. lednu 2018, a které nebyly přihlášeny do některého z předchozích ročníků Národní ceny za studentský design.

 

Soutěže se mohou zúčastnit studenti univerzit, vysokých škol, vyšších a středních odborných škol, kteří ukončili studium nejpozději v letním semestru 2021, za své školy nebo za sebe. 


Přijímány jsou jak práce českých, tak zahraničních studentů.


Soutěž je anonymní. Registrační poplatek za jednotlivou přihlášenou práci je 1000 Kč.

 

Přihlásit se lze do 30. června 2021 na webových stránkách soutěže www.studentskydesign.cz vyplněním veškerých potřebných údajů.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte e mailem:

info@designcabinet.cz;

studentskydesign@gmail.com

 

Více informací v přílohách a na: 

https://www.studentskydesign.cz/cs-cz/

http://www.designcabinet.cz.

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu