Design Cabinet CZ

21.05. 2018 - 27.05. 2018

Prague Design Week 2018 představí novinky od více než 80 designérů

Festivaly a veletrhy

Letošní ročník Prague Design Week nabídne přehlídku tvorby vybraných umělců, designérů, kreativců i studentů, a to v týdnu 21. – 27. 5. 2018 ve dvou patrech unikátního prostoru Kampus Hybernská.

Návštěvníky čekají nejen nové produkty či celé kolekce, ale také proces tvorby s ukázkami výrobních postupů. Samotnou výstavu pak doplní workshopy, každodenní přednášky, Design Kino a prezentace vybraných designérů ve výlohách Pasáže českého designu.

Mezi vystavovateli se letos představí například designérka Jana Hejdová se svou kolekcí závěsných i stolních svítidel vyrobených starou řemeslnou technikou, Drum Barrel Furniture s nábytkem vyráběným ze starých plechových sudů, umělecká sklářka Andrea Stašková, zahradník Ferdinand Leffler a jeho dřevěné lavice, značka surových šperků Siloe Jewelry, Nábytek z vraků lodí, nebo značka Wood.u zaměřena na dřevěné erotické pomůcky.

Své zastoupení na PDW budou mít i vybrané umělecké a designérské školy – Vyšší odborná škola oděvního návrhářství v Praze, na design zaměřené ateliéry Fakulty architektury na ČVUT v Praze či Technická univerzita v Liberci a mnoho dalších.

Více informací v píloze a na: www.PragueDesignWeek.cz; www.PragueDesignWeek.cz/vystavovatele/www.PragueDesignWeek.cz/program/; www.youtube.com/user/PragueDesignWeek; http://bit.ly/pdwfoto

 

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu