Design Cabinet CZ

16.04. 2019 - 21.04. 2019

Soutěž o nejlepší trikografiku poprvé na Zlin Design Weeku

Soutěže

Soutěž o nejWOOXusnější trikografiku je v plném proudu! Každý kreativec může zaslat svůj návrh do 21. 4. 2019. Na tři nejlepší designy čekají ovace, sláva a bohatství.

Tutu příležitost umožňuje studentský projekt Zlin Design Week ve spolupráci se značkou WOOX. První ročník soutěže o WOOXusní design na tričko je na světě.

Jedním soutěžním designem se může zúčastnit každý zájemce, ať už je mu dvacet nebo osmdesát. Nejlepší design získá 5 000 korun, možnost poskytnout grafiku do kolekce značky WOOX a jako bonus 5 % z obratu prodejů produktů s jeho návrhem. Na druhého v pořadí bude čekat výhra 3 000 korun a třetí nejlepší dostane 2 000 korun.

Soutěž je součástí pátého ročníku projektu Zlin Design Week, který pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. První květnový týden se ponese Zlínem atmosféra plná designu, inovace a rebelie.

Revoluce je téma pojící všechny letošní výstavy a instalace festivalu, soutěž pro mladé designéry Best in Design nebo Konferenci design & marketing. Pravidla soutěže, podklady k návrhům a formulář pro přihlášení najdete na facebookové stránce Zlin Design Week.

Připojené obrázky

Připojené soubory

  • TZ - (39 kB)

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu