Design Cabinet CZ

19.03. 2020 - 19.03. 2020

Zlin Design Week otevírá Design Kantýnu

Festivaly a veletrhy

Organizační tým Zlin Design Weeku se vzhledem k současné situaci a šířící se koronavirové nákaze rozhodl zrušit letošní ročník festivalu. Své fanoušky však potěší záznamy z předchozích ročníků Konference, netradičním vyhlášením vítězů soutěže Best in Design nebo online platformou pro setkávání designérů, Design Kantýna. A na další týden plný designu ve Zlíně se pak mohou těšit od 7. do 14. května 2021.

Jak se svých cílů a vizí bude projekt držet nadále? Zajímavé myšlenky často vznikají nečekanými spojeními, v místech, která nabízí diverzitu názorů a dávají prostor novým talentům. Proto Zlin Design Week přichází s Design Kantýnou, facebookovou skupinou, která propojí designéry napříč všemi obory. „Je to myšlenka, která vychází z toho, co můžeme zažít během samotného festivalu. Chceme, aby takové propojení nefungovalo jen jeden týden v roce, ale nonstop,” dodávají organizátoři zlínského týdne designu. Stačí se přidat na bit.ly/designKANTYNA, otevřeno je pro všechny!

Designéry do 30 let Zlin Design Week podpoří i díky soutěži Best in Design. Protože letos nemohou soutěžící, porotci, partneři ani návštěvníci dorazit do Zlína, výsledky soutěže budou vyhlášeny netradičním způsobem. Přesné datum vyhlašování a bližší informace najdete už brzy na Facebooku a Instagramu.

Designéři, kteří byli vybráni pro výstavu v rámci Open callu, budou mít možnost se prezentovat během příštího ročníku. Zakoupené vstupenky na Konferenci ZDW festival vrací v plné hodnotě, o zážitek z ní se ale podělí prostřednictvím záznamů z uplynulých let. Díky Facebooku se tak můžete vzdělávat od více než dvaceti odborníků jako Lex Pott, Studio Swine, Ola Mirecka nebo Jakub Mařík.

Pro nejnovější informace sledujte Facebook a Instagram. #SPOLUtodáme, viz také příloha.

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu