Design Cabinet CZ

09.05. 2018 - 09.05. 2018

Konference Design & marketing

Workshopy a semináře

Propojení designu a marketingu, inspirace od odborníků, navazování nových kontaktů. To všechno čeká 9. května 2018 v Městském divadle ve Zlíně na návštěvníky Konference design & marketing, události, která je součástí projektu Zlin Design Week. Spolu se spuštěním startovní vlny lístků odhalujeme první řečníky – jsou jimi Lucie Koldová a Steffen Saemann.

Lucie Koldová, česká designérka promluví o projektu Das Haus, návrhu bydlení pro mezinárodní veletrh nábytku v Kolíně nad Rýnem, který sama označuje jako svůj prozatímní velký životní projekt (http://www.designcabinet.cz/das-haus).

Druhý řečník, Steffen Saemann, vede marketing značky Tchibo na českém a slovenském trhu. Na vrcholných pozicích v oblasti FMCG se pohybuje od devadesátých let – šestnáct let spolupracoval s nápojovými značkami Coca-Cola a Pilsner Urquell, poté působil jako marketingový ředitel Karlovarských vod. V jeho přednášce se zaměří na příběh, jak od základu vybudovat značku a zavést na trh nový produkt.

 

Lístky na konferenci Design & marketing lze zakoupit na webu Zlin Design Week. Zlín Design Week proběhne od 4. do 11. května 2018.

 

Připojené obrázky

Připojené soubory

Naši partneři:

  • Slovenské centrum dizajnu