Design Cabinet CZ

07.03. 2018

Smart Walls: chytré stěny pro dokonalý interiér

Novinky

Na český trh vstupují tzv. chytré stěny Jsou tvořeny vypínaným textilem, který skryje všechny nedokonalosti a vizuálně nežádoucí prvky, jako jsou kabelová vedení, vzduchotechnika či topení.

Smart Walls ponoří interiér do nekonečné škály odstínů barev, podsvítí, potisknou, vytvarují nebo akusticky uzpůsobí potřebám prostoru. Jsou vhodné do obývacího pokoje, kanceláře či showroomu. Jejich široké možnosti užití od stěn přes stropy, podhledy, dělící příčky po závěsné panely a prostorové objekty si poradí s každým interiérem. Nekonečné možnosti materiálu nebo výběru potisku včetně individuálního návrhu pozvednou jejich vzhled.

 

Smart Walls lze bez problémů prosvítit, a mohou propůjčit tmavé místnosti dojem denního světla, opticky zvětšit prostor nebo ze stropu vykouzlit dominantu pokoje. Řešení mají chytré stěny i pro potřeby prostorové akustiky místnosti. Výborně absorbují zvuky, které lze stimulovat výběrem materiálu. Smart Walls zaručují čistou, přesnou a rychlou montáž. Oproti výmalbě či sádrokartonu je vše hotové během pár minut a není třeba stěhovat či zakrývat nábytek.

 

Chytré stěny vyrábí rodinná firma Dekre, která díky 20 letům zkušeností nastřádaných na německém trhu umí mnoho, od shop in shop systémů pro značky jako Esprit, Schöner Wohnen, Billerbeck nebo Treca Paris po vybavení soukromých interiérů po celé Evropě. Smart Walls jsou v portfoliu Dekre novinkou.

 

Více informací v přílohách.

Připojené obrázky

Naši partneři:

  • Česká Stavební Akademie
  • Slovenské centrum dizajnu
  • Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství